Objednávka
na pár kliknutí

Vytvořit objednávku
Tržan lahůdky s.r.o.
Z čerstvých surovin
Do druhého dne
Vždy poctivě

Firma Tržický v.o.s. byla založená v roce 1995 za účelem výroby a prodeje lahůdek, cukrářských výrobků sýrových a rybích specialit, výrobků teplé kuchyně a knedlíků. Od 1.4.2016 jsme se z marketingových důvodů přejmenovali na TRŽAN lahůdky s.r.o.

Pracujeme ve výrobních prostorách v Čelákovicích, které odpovídají současným přísným hygienickýcm požadavkům. Na sklonku letošního roku 2016 budeme absolvovat certifikaci IFS, v současné době máme standard zabezpečení kritických bodů HACCP

Při výrobě dbáme v první řadě na kvalitu používaných surovin a snažíme se slovu “lahůdky” vrátit jeho skutečnou podstatu. Do našich výrobků nepřidáváme žádné látky prodlužující trvanlivost, ani umělá aromata, což zajišťuje jejich tradiční chuť a dobrou stravitelnost. Vysokou úroveň kvality našich výrobků potvrzuje vzrůstající objem výroby a prodeje. Nyní zásobujeme cca 400 maloobchodních prodejen a několik velkoobchodních řetězců. Našim partnerům poskytujeme maximální servis, dodržujeme domluvené závozové časy, k nebaleným výrobkům dodáváme cenovky do pultů, na kterých jsou veškeré údaje povinné dle platné legislativy. Naším cílem je maximální spolehlivost a tedy spokojený zákazník.

Díky šíři našeho sortimentu jsme úspěšní i v oblasti cateringu. Můžete si u nás objednat občerstvení třeba jen na malé posezení s přáteli, ale i na velké akce jako jsou svatby, zahradní párty s grilováním, rauty, cofee breaky aj.

1995
2024
Jsme více než 20 let na trhu! Tomáš Tržický

Zakladatel firmy, pan Tržický,
na fotografii z roku 1995.

Historické fotografie z původních prodejen

Mapa rozvozu

Lahůdkářství rozváží své výrobky do více než 400 prodejen ve Středočeském kraji. Mezi odběratele patří i řetězce a velcí prodejci, jako jsou velká pekařství, lahůdkářství, závodní jídelny, velkoobchody, MAKRO a podobně.

Pokud spadáte do oblasti nebo poblíž oblasti rozvoru, kontaktujte nás, budeme rozvážet i k Vám.

Mapa rozvozu
Dovážíme do více než 400 prodejen!

Napište nám pro spolupráci!

Těšíme se na nové spolupráce a šanci dokázat, že jsme jedničky v oboru. Napište nám!

* Váš e-mail slouží výhradně pro účely zpětného kontaktu.